نویسنده : فرزاد سلیمی فر Farzad Salimifar - ساعت ٦:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٠
 

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از برنامه ریزی و آمادگی برای اختصاص خوابگاه برای تمام ورودی های روزانه غیربومی سال تحصیلی جدید این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر حسن ذکی دیزجی در این باره اظهار داشت: با وجود افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی، تمهیدات لازم برای اسکان همه دانشجویان روزانه غیربومی در خوابگاه های خواهران و برادران اتخاذ گردیده است.

وی تصریح کرد: دانشگاه طبق قانون وظیفه ای در قبال تامین خوابگاه و محل اسکان دانشجویان نوبت دوم (شبانه) ندارد با این وجود، برای آنها نیز خوابگاه غیردولتی پیش بینی شده است.

عضو ستاد استقبال ازدانشجویان جدیدالورود دانشگاه شهید چمران توضیح داد: با اجرای طرح سازماندهی خوابگاه های غیردولتی که طی امسال به انجام رسید، تمامی دانشجویان نوبت دوم دانشگاه های دولتی اهواز در خوابگاه های غیردولتی اسکان داده خواهند شد.

به گفته دکتر دیزجی، خوابگاه های "حضرت فاطمه (س)" و "رتاج" برای خواهران و یک خوابگاه برای دانشجویان برادر نوبت دوم دانشگاه شهید چمران اهواز در منطقه گلستان در نظر گرفته شده است تا این دانشجویان نیز دغدغه و مشکل اسکان نداشته باشند.

وی در خصوص هزینه خوابگاه های غیردولتی نیز اظهار داشت: هزینه خوابگاه های غیردولتی از طریق کمیته تعیین نرخ در کانون خوابگاه داران غیردولتی پیشنهاد می شود و با همکاری واعمال نظر معاون دانشجویی اعلام می گردد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران خاطرنشان کرد: معاونت دانشجویی همه تلاش خود را بکار می گیرد تا خوابگاه هایی با امکانات و قیمت مناسب برای دانشجویان نوبت دوم تهیه نماید.

 

تاریخ : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
منبع: اینجا